مشکلات رایج تلویزیون

در این قسمت علت روشن نشدن تلویزیون ، خاموش و روشن شدن تلویزیون ، دلیل اینکه تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد ، علت کم نور شدن صفحه تلویزیون ، پرش صفحه تلویزیون ، سیاه شدن صفحه تلویزیون ، آبی شدن صفحه تلویزیون ، بنفش شدن صفحه تلویزیون ، تیره شدن تصویر تلویزیون ، رفع نقاط نورانی تصویر و سفید شدن صفحه تلویزیون و غیره مورد بررسی قرار میگیرد .

مشکلات رایج تلویزیون _ مرکز راکو
بنفش شدن صفحه تلویزیون به علت خرابی بک لایت

هدف ما از ارائه این مطلب بررسی علت بنفش شدن صفحه تلویزیون است و تمامی موارد آن را در آینده به طور مجزا مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تعمیر بک لایت تلویزیون در کرج

پیش گفتار مطلب

یکی از عیب های شایع که در تلویزیون های جدید به وجود می آید بنفش شدن صفحه تلویزیون می باشد. این مشکل باعث می شود که رنگ های دیگر به درستی نمایش داده نشوند و کیفیت تصویر به شدت کم می شود. حال این سوال پیش می آید علت این خرابی چیست؟ و آیا احتمال تکرار این موضوع وجود دارد. بنفش شدن صفحه تلویزیون ال ای دی و دلایل مربوط به آن و راه‌های جلوگیری از این رویداد را در مطالب زیر برایتان بررسی می‌کنیم. یکی از مهم‌ترین و سرگرم کننده ترین وسایل خانه تلویزیون می‌باشد. به هم خوردن رنگ‌های تلویزیون یک رویداد بد و اذیت کننده می‌باشد که نمی‌توان راحت از کنار آن عبور کرد. .

ممکن است این مشکلات به علت کار زیاد و پایان عمر قطعات و یا ایجاد اتفاق‌هایی برای تلویزیون رخ دهد. این آسیب‌ها بیشتر روی رنگ تصویر اثر می‌گذارد و باعث تغییر عملکرد نمایشگر می‌شود. 

علت بنفش شدن تصویر تلویزیون

علت بنفش شدن تصویر تلویزیون چیست ؟

اولین موضوعی که باید بررسی شود، تنظیمات تصویر تلویزیون می باشد، گاهی وقت ها هماهنگ نبودن رزولوشن تلویزیون و دستگاه ورودی باعث بهم ریختن تصویر تلویزیون می شود.

خراب بودن کابل های ورودی تلویزیون یکی از عوامل مهم در بهم ریختن رنگ تلویزیون می باشد. تحت فشار قرار گرفتن و یا کشید شدن کابل HDMI و AV از عوامل بنفش شدن صفحه تلویزیون است.

ضربه خوردن یا تحت فشار قرار گرفتن پنل تلویزیون باعث ایجاد مشکل در تصویر تلویزیون می شود. هنگام جا به جا کردن تلویزیون دقت کنید که صفحه تلویزیون دچار آسیب نشود. هرگونه ضربه یا فشار باعث بهم ریختگی تصویر تلویزیون می شود، در این حالت هزینه تعمیر مقرون به صرفه نیست.

همچنین ممکن است بنفش شدن تصویر تلویزیون به علت خرابی بک لایت باشد و در این قسمت مشکلی پیش آمده باشد، در این مواقع تصویر به دو رنگ و با سایه بنفش نشان داده می‌شود. اگر این مشکل رخ داده باشد جای نگرانی نیست چون مشکلات به وجود آمده در بک لایت برطرف می‌شود و تلویزیون سالم می‌گردد.

ایجاد مشکل در قسمت بک لایت تلویزیون‌ها باعث می‌شود که رنگ ابی و یا رنگ‌های اصلی در تصویر تلویزیون خیلی زیاد دیده شود و افزایش پیدا کند. 

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون در کرج و تهران

 بنفش شدن رنگ تلویزیون به علت خرابی بک لایت

 کاربرد بک لایت در تلویزیون برای تامین نور در صفحه نمایش می‌باشد. در واقع بنفش شدن صفحه تلویزیون به دلیل تغییر رنگ لامپ های ال ای دی بک لایت می باشد.

 اگر مشکلی در بک لایت پیش آید باعث‌ می‌شود که رنگ‌های تلویزیون به هم بریزد و بعضی رنگ‌ها شدت بیشتری در تصویر داشته باشند. خرابی بک لایت در تلویزیون های جدید اغلت باعث بنفش شدن تصویر تلویزیون می شود. بک لایت تلویزیون از لامپ های ال ای دی تشکیل شده است که همراه پنل مهم‌ترین قسمت تلویزیون را تشکیل می‌دهند که به آن صفحه نمایش هم گفته می‌شود.

همچنین ممکن است گوشه تصویر تلویزیون بنفش شود و این هم به علت خرابی بک لایت است . در این مواقع گوشه تصویر به دو رنگ و با سایه بنفش نشان داده می‌شود. بنفش شدن گوشه تلویزیون ال ای دی نیز برطرف می‌شود .

یک سوال مهم این است که چطور می توان متوجه شد که بک لایت تلویزیون ما خراب شده است؟ توجه کنید در صورتی که رنگ تصویر تلویزیون به مرور زمان به سمت بنفش شدن تمایل پیدا کرد و بعضی از قسمت های تصویر سفید بود، در این حالت به احتمال زیاد می توان گفت بک لایت تلویزیون خراب شده است.

به همین دلیل در صورت مشاهده عیب و نقص در بک لایت تلویزیون، بهتر است جهت تعمیر با مراکز مجاز تعمیر تلویزیون تماس بگیرید. با تعمیر کردن بک لایت مشکلاتی همچون تیره و روشن شدن تصویر، بنفش شدن تصویر تلویزیون و کم رنگ شدن آن برطرف می‌شود.

تعمیر تلویزیون در منزل

 بنفش شدن صفحه تلویزیون به علت خرابی پنل تلویزیون

پنل قطعه‌ای از تلویزیون است که تصویر را نشان می‌دهد و قسمت خیلی مهم و اصلی می‌باشد و تنظیم شدن رنگ‌ها در این قسمت انجام می‌گردد؛ که این قطعه فوق العاده حساس می‌باشد و اگر سهوا بصورت غیر استاندارد جا به جا شود و یا در جای گرم قرار بگیرد و ضربه‌ای به آن وارد شود دچار عیب و آسیب می‌شود.

 بیشتر اوقات ایجاد مشکلاتی در رنگ تصویر به علت آسیب دیدن پنل تلویزیون است اما فهمیدن و اثبات این موضوع کار خیلی دشواری می‌باشد. اگر نقصی در پنل تلویزیون ایجاد شود که قابل تعمیر نباشد باید پنل تلویزیون را عوض کنید و پنل جدیدی را جایگزین پنل آسیب دیده و خراب کنید.

تعویض پنل تلویزیون دارای هزینه تقریباً بالایی می‌باشد چون قسمت اصلی و مهم تلویزیون‌های ال ای دی را تشکیل می‌دهد زمانی که پنل خراب شود و تعمیر نشود و بخواهیم آن را تعویض کنیم لازم می‌باشد که برای انجام این کار آن را نزد تخصصی‌ترین و ماهرترین تعمیرکاران تلویزیون ببریم. عوض کردن پنل کار بسیار حرفه‌ای می‌باشد و حتماً باید در این کار تخصص زیادی وجود داشته باشد و فراموش نکنید که برای جایگزین کردن پنل جدید و سالم پنل مناسبی بخرید و از خریدن پنل های نامناسب و متفرقه بپرهیزید. خبر خوب اینکه مرکز راکو دستگاه های تعمیر پنل تلویزیون را دارد و اکثر تعمیرکاران مشکل پنل را در این مرکز رفع می کنند .

بعضی از این پنل ها دارای قیمت ارزان‌تری می‌باشد اما خیلی زود دچار آسیب می‌شوند و ممکن است در رنگ‌های ان اختلال ایجاد شود. برای همین ما به شما توصیه می‌کنیم که از پنل های معتبر و استاندارد استفاده کنید که دارای گارانتی می‌باشند.

09399919019 با تعمیرگاه تخصصی تلویزیون راکو تماس بگیرید

کدام برندها دچار این مشکل میشوند ؟

برندهایی که بیشتر دچار این مشکلات می شوند شامل : ال جی ، سامسونگ ، سونی ، ایکس ویژن ، دوو ، اسنوا ، پاناسونیک ، جی پلاس ، سام ، ایوولی ، پارس ، شهاب ، امپریال ، آوکس ، هایسنس ،  دنای ، سونیا ، اکسون ، وستل ، بلست ، بست ، بست الکتریک ، هیوندای ، تی سی ال ، اچ سی ال ، فیلیپس ، صنام ؛

همچنین این مشکل به ندرت در تلویزیون هیتاچی ، هاردستون ، مجیک ، زلموند ، سوپرا ، سی یرا ، اکسنت ، لایف ، بنس ، بنکیو ، شارپ ، مارشال ، پانورامیک ، ام جی اس ، آر تی سی ، توشیبا ، بوش ، سینگل ، آیوا ، یونیوا ، جنرال ، جنرال گلد ، جنرال اینترنشنال ، الیو ، جی وی سی ، پایونیر و شیائومی دیده شده است.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در تهران و کرج

صفحه تلویزیون سونی بنفش شده است

در این مواقع اول بررسی کنید که آیا تنظیمات تلویزیون بهم ریخته است یا خیر ؟ در مرحله بعد بررسی کنید که آیا تصویر تلویزیون در ورودی دیگر هم بنفش است ؟ سپس موارد ذیل را بررسی کنید ، این موارد برای این حالت از خرابی به ندرت پیش میاید .

۴ مرتبه چشمک زدن چراغ پاور می‌تواند مربوط به پنل بک لایت باشد که با تعمیر جزئی قابل برطرف شدن است.

5 مرتبه چشمک زدن چراغ پاور می‌تواند مربوط به پنل یا برد تیکان باشد.

۶ مرتبه چشمک زدن چراغ پاور نشان از خرابی در لامپ های بک لایت است که همواره می بایست توسط متخصصین در این زمینه مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی سامسونگ و دیگر برندها در تهران و کرج

بنفش شدن صفحه تلویزیون ( ال جی ، سامسونگ ، پاناسونیک ، ایکس ویژن ، اسنوا ، دوو ، جی پلاس و سام )

به جز توضیحات فوق در خصوص تلویزیون سونی ، دیگر موارد مختص خرابی در این سری از تلویزیون هاست ؛ بنفش شدن تصویر در تلویزیون های ال جی ، سام ، سامسونگ ، پاناسونیک ، جی پلاس ، دوو ، ایکس ویژن و اسنوا کاملا یکسان هستند ، اگر مشکل بک لایت باشد ، بک لایت های هر برند و مدل های آن با هم متفاوت است .

تعمیرات راکو با بهره مندی از قطعات اورجینال و اصلی و همچنین بکارگیری چسب های مرغوب از پدید آمدن مشکلات بعد از تعمیر جلوگیری خواهد نمود.

مشکل در ورودی تلویزیون

 بررسی دستگاه های متصل به تلویزیون

دقت کنید بعضی وقت ها بنفش شدن صفحه تلویزیون یا بهم ریختگی رنگ مربوط به تلویزیون نمی باشد. این موضوع مربوط به دستگاه های مثل رسیور یا گیرنده دیجیتال می باشد، در واقع سیگنال خروجی این دستگاه ها مشکل دارد. برای اینکه متوجه شوید خرابی از تلویزیون است یا دستگاه های متصل، در قسمت تنظیمات تلویزیون به قسمت پشتیبانی بروید و گزینه تست تصویر را انتخاب کنید در صورتی که مشکلی در تصویر مشاهده نکردید دستگاه معیوب را مورد بررسی قرارد بدهید.

یکی دیگر از عوامل بنفش شدن صفحه تلویزیون ویروسی شدن مین برد تلویزیون می باشد. مین برد یا همان مادر برد وظیفه پردازش صدا و تصویر را دارد و در صورتی که اختلای در کارکرد آن ایجاد شود باعث بهم خوردن صدا و تصویر تلویزیون می شود.

آب خوردگی صفحه تلویزیون نیز باعث به وجود آمدن مشکل در تصویر تلویزیون می شود. به هیچ عنوان آب را به صورت مستقیم روی صفحه تلویزیون اسپری نکنید. برای تمیز کردن تلویزیون ابتدا تلویزیون را خاموش کنید و از برق بکشید ، یک دستمال نرم را نمناک کنید و سپس اقدام به تمیز کردن تلویزیون کنید.

مشکل در پیکسل و بکلایت تلویزیون

 مشکلات پیکسل‌ها در تلویزیون

همان گونه که می دانید پیکسل‌ها قسمت‌های نورانی می‌باشند که متناسب با تصاویری که نشان داده می‌شود می‌توانند رنگ را تغییر بدهند و دارای قدرت تعویض رنگ هستند. به علت‌های متفاوتی ممکن است پیکسل‌ها دچار مشکل شوند و بسوزند. پیکسل‌ها گونه‌ای ساخته شده‌اند که قابلیت نمایش رنگ‌های متفاوتی را دارند. زمانی که یک تصویر برای زمان زیادی در تلویزیون نشان داده می‌شود پیکسل‌ها روی آن گیر می‌کنند این اصطلاح به این معنا می‌باشد که روی آن رنگی که نشان داده شده قفل می‌شوند و ثابت می‌مانند و همان رنگ را نشان می‌دهند.

اگر ابی شدن صفحه تلویزیون به خاطر ایجاد مشکل در پیکسل‌ها باشد، شاید بتوان آن را با برنامه‌های بازیابی حل کرد که این برنامه‌ها باعث می‌شود که پیکسل‌های تلویزیون رنگ خود را تغییر دهند و به حالت اول خود برگردند؛ اما اگر با برنامه این مشکل حل نشود باید پنل تلویزیون را برای تعمیر نزد تعمیرکار ببریم.

دلیل دیگری برای ایجاد رنگ‌های اضافی و ابی شدن تصویر وجود دارد و آن تغییرات دمای هوا می‌باشد. اگر مکانی که تلویزیون در آن قرار دارد بیش از اندازه سرد باشد باعث می‌شود که مایع کریستالی پنل به اندازه لازم گرم نشود و قادر به عملکرد خود نباشد؛ و ممکن است با افزایش دما بتوانیم مشکل ابی شدن صفحه تلویزیون ال ای دی را حل کنیم.

تعمیر تلویزیون تخصص ماست - خدمات تعمیر آنلاین - مرکز تعمیرات ایرانیان - نمایندگی راکو

 مشکلات جابجایی و آسیب‌های وارد شده به تلویزیون

در صورت جا به جا کردن تلویزیون اگر ضربه‌ای به پنل وارد شود و یا فشار روی آن وارد شود و همچنین قرار دادن تلویزیون در مکان بسیار سرد و گرم موجب ایجاد مشکلاتی در رنگ آن می‌شود که بنفش شدن صفحه تلویزیون به خاطر همین موارد می‌باشد. برای اینکه این مشکلات ایجاد نشود باید از تلویزیون‌هایتان مراقبت کنید و زمانی که تلویزیون روشن است آن را جا به جا نکنید و نسبت به آن با احتیاط رفتار کنید. می‌توانید تلویزیون را به دیوار نصب کنید یا آن را روی پایه میز قرار دهید که برای این کار حتماً از پایه‌های مناسب و استاندارد استفاده کنید تا مشکلی به وجود نیاید.

همچنین اگر در کنار تلویزیون وسایل مغناطیسی یا آهن ربا قرار دهیم باعث می‌شود که در پیکسل‌ها مشکلاتی ایجاد کنند و رنگ‌های تلویزیون به هم بریزد و باعث ایجاد رنگ‌های زیاد در تصویر و یا بنفش شدن تصویر گردد. برای جلوگیری کردن از این موضوع باید مواردی را رعایت کنیم مثل قرار ندادن گوشی همراه و یا دیگر وسایل الکترونیکی در کنار تلویزیون. تا از ایجاد عیب و نقص در تلویزیون جلوگیری کنیم.

نتیجه گیری نهایی

دلایل زیادی برای ابی شدن صفحه تلویزیون وجود دارد که اصلی‌ترین و مهم‌ترین آن‌ها را برای شما بررسی کردیم. مهم‌ترین دلیل آن ایجاد مشکلاتی در پنل تلویزیون‌های ال ای دی است. پنل و یا صفحه نمایش اصلی‌ترین و گران‌ترین بخش تلویزیون می‌باشد؛ که اگر به این صفحه ضربه وارد شود و یا زمانی که روشن است آن را جا به جا کنید باعث می‌شود که در رنگ تصویر مشکلاتی به وجود اید و در نهایت باعث ابی شدن تصویر شود.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است باعث ابی شدن صفحه تلویزیون شود نقص‌های مربوط به بک لایت تلویزیون می‌باشد. بک لایت قطعه‌ای می‌باشد که  نور تامین می‌کند. اگر بک لایت دچار آسیب شود تصویر نا منظم نشان داده می‌شود و رنگ‌های اضافی در تصویر دیده می‌شود مثل بنفش شدن صفحه تلویزیون؛ که باید در چنین شرایطی بک لایت تعمیر گردد.

این آسیب نسبت به مشکلاتی که در پنل تلویزیون ایجاد می‌شود خیلی جدی نمی‌باشد و می‌توانید آن را تعمیر کنید و این مشکل را حل نموده. یکی دیگر از دلایل ابی شدن صفحه تلویزیون ایجاد عیب و نقص در پیکسل‌ها می‌باشد که وقتی تلویزیون برای زمان خیلی طولانی روشن باشد این اتفاق رخ می‌دهد؛ که برای حل این مشکل باید زمانی که قصد دیدن برنامه‌های تلویزیون را ندارید آن را خاموش کنید تا از ایجاد این مشکل جلوگیری کنید.

آیا میدانید؟ بیشتر تعمیرکاران تهران و البرز ، تعمیرات خود را با دستگاه های پیشرفته راکو تعمیر می کنند !!


نمایندگی مجاز 568350 تعمیرات تلویزیون

تعمیر یا تعویض ؟

تعمیرکاران تلویزیون در مرکز راکو ، تنها مدرک الکترونیک ندارند ! تلویزیون تخصص ماست .

تعمیرکاران مرکز راکو نه تنها دوره های تعمیرات را پشت سر گذاسته اند ، بلکه در تشخیص دقیق عیوب تلویزیون هم کاملا مسلط بوده و مدارک لازم را کسب نموده اند .متاسفانه موارد عدم تشخیص صحیح از طرف سرویس کاران نامعتبر تلویزیون بسیار مشاهده شده است و مشتریان راکو قبل از درخواست تعمیر ، تاکید بسیار بر روی اطمینان از تشخیص صحیح کارشناسان ما دارند ؛ لذا حتما از مراکز و سرویس کاران باتجربه برای مشاوره و تعمیرات تلویزیون خود استفاده نمائید .

بطور مثال : اگر نمایشگر تلویزیون شما نیاز به تعمیر داشته باشد تا تمامی لامپ‌های مادر پشت نمایشگر شما تعویض گردد و تعمیرکار فقط تعداد به خصوصی از لامپ‌ها را تعویض کند چه مشکلی پیش می‌آید ؟ بعد از چند ماه مجدد آن مشکل برای شما پیش‌ خواهد آمد ؛ حتی اگر تعویض قطعات هم در حضور شما انجام شود ، شما امکان تشخیص صحیح آن را ندارید .

تشخیص و نحوه تعمیر تلویزیون در محل

آیا امکان تعمیر تلویزیون در محل وجود دارد؟ بله، اما … تعمیر برخی از قطعات نیاز به دستگاه‌های مخصوص دارد و امکان تعمیر آن‌ها در محل وجود ندارد . تعمیرکاران راکو به همراه قطعات اصلی پیش بینی شده در محل حاضر می شوند تا اگر امکان تعمیر و یا تعویض قطعات در محل و یا منزل شما وجود داشته باشد این امر را انجام دهند ؛

تشخیص صحیح این مورد که آیا امکان تعمیر و یا تعویض قطعات شما در محل وجود داشته باشد نیاز به کارشناسی دارد .

اولین تشخیص قبل از مراجعه سرویس کار صورت می گیرد ، که توسط کارشناسان راکو بصورت تلفنی از شما پرسیده میشوند . سپس تعمیرکار با توجه به موارد توضیحی فوق به محل اعزام و تمامی علت های شایع را بررسی نموده و قبل از تعمیر و یا تعویض به شما و همچنین مرکز اعلام می نماید؛ سپس در صورت تائید اقدام لازم را بعمل می آورند .

09358935367 با تعمیرگاه تخصصی تلویزیون راکو در کرج تماس بگیرید

استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر تلویزیون

یکی از مهم‌ترین مواردی که حتما باید در نظر داشته باشید ، استفاده از قطعات اصل است . در صورتی قطعات غیر اصل و یا تقلبی برای تعمیر تلویزیون استفاده شود ؛ نه تنها ایراد رفع نخواهد شد ، بلکه ممکن است به سایر اجزا نیز صدمه وارد شود .

لذا در این خصوص اهمال نکنید و مراکز تعمیر تلویزیون مجاز را در تامین قطعات اصل انتخاب کنید تا تعمیرکار در صورتی که تلوزیون نیاز به تعویض قطعه داشته باشد ، بتواند از قطعات اصل با گارانتی معتبر استفاده کند . همچنین این مرکز تنها قطعات اصلی را به تعمیرکاران خود ارائه می دهد .

گارانتی کتبی معتبر قطعات تعویضی یا تعمیری

تمامی قطعات تعویض یا تعمیر شده توسط مرکز راکو ، دارای گارانتی 6 ماه الی یکساله کتبی است .

" ضمانت کتبی " شامل تعمیر یا تعویض قطعات بوده و بصورت رایگان صورت می گیرد .

یکی از مهمترین مسائلی که تعمیرات راکو به طور ویژه به آن اهمیت داده است، ارائه فاکتوری مبنی بر تعمیر انجام گرفته می‌باشد که در آن تمام مراحل تعمیر صورت گرفته، هزینه پرداخت شده و مدت اعتبار آن قید شده است.

تمام خدمات صورت گرفته توسط این مجموعه دارای حداقل ۶ ماه الی 1 سال ضمانت می باشد و در صورتی که در طول این مدت کاربر با ایرادی در تلویزیون خود مواجه شود از طریق ارائه این برگه گارانتی می تواند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از خدمات این مجموعه استفاده نمایند. ارائه برگه گارانتی تنها بابت رضایت خاطر کاربرانی می باشد که از خدمات این مجموعه بهره‌مند شده‌اند.

در صورتی که برای اولین بار جهت تعمیر و تعویض با این مرکز تماس گرفته باشید ، خدمات ارائه شده بدون هزینه ایاب و ذهاب است . بعد از تعمیر یا تعویض قطعه ، اگر تلویزیون مجددا خراب شود ، شامل گارانتی راکو بوده و هزینه تعمیر مجدد گرفته نمی شود و تنها در بعضی مواقع که به ندرت پیش می آید هزینه ایاب و ذهاب دریافت می گردد .

نمایندگی تعمیر تلویزیون در منزل

تعمير تلويزيون در منزل براي آن دسته عزيزاني است که دستگاه تلويزيون آنها دچار مشکل و خرابي شده است و به هر دليل امکان جابجايي و انتقال آن به تعميرگاه وجود ندارد. شرکت تخصصی تعمیرات راکو براي راحتي و آسايش خاطر و رفاه حال همشهريان، اين امکان را فراهم نموده است تا در صورت درخواست مشتريان گرامي، کادر فني تعمير و کارشناسان اين شرکت جهت تعمير تلويزيون شما به منزل اعزام گردند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون مرکز راکو با سابقه درخشان چندین ساله در امر تعمیر تلویزیون و بیش از 30 دپارتمان مجزا آماده ارائه خدمات به کاربران گرامی می باشد. همچنین این مجموعه به دلیل دارا بودن چند شعبه فعال در سراسر شهر تهران بزرگ و شهرستان های اطراف بخصوص استان البرز و شهر کرج قابلیت این امر را دارد که در سریعترین زمان ممکن کارشناسان خود را به محل اعزام نموده تا در کوتاه ترین زمان، عمل تعمیر را انجام دهند. یکی از مهمترین مواردی که این مجموعه را نسبت به رقبا متمایز نموده قیمت عادلانه و منصفانه تعمیرات آن می‌باشد. تعمیرات راکو به دلیل وارد نمودن قطعات مورد استفاده توسط خود و بدون دخالت واسطه ، هزینه اضافی خرید قطعات را حذف نموده و بدین دلیل موجب کاهش هزینه پرداختی کاربر شده است. این مجموعه دارای مدرن ترین تجهیزات در زمینه تعمیر انواع بردها و تلویزیون ها بوده و آمادگی تعمیر انواع مدل های تلویزیون به صورت کاملاً تخصصی برای شما کاربران را دارد.